SIEKIERA – prawdopodobnie najmocniejsza kawa w Polsce!

Cześć! Ostatnio w monko. bardzo dużo pracy. Kilka projektów jest jeszcze rozgrzebanych, ale już dziś możemy pochwalić się jedną z nowości.

Cała historia w ogromnym skrócie wygląda tak… Mamy piękną grafikę. Mamy nowe, piekielnie mocne pod względem kofeiny ziarno. Wszystko ładnie się ze sobą klei. Robimy testowy wypał, sprawdzamy, degustujemy… Projektujemy nowe etykiety i wlepy i kiedy wszystko jest już gotowe, kiedy mamy domenę, konta na mediach społecznościowych i jesteśmy gotowi wystartować… 

W tym momencie idiota Putin atakuje Ukrainę. Ktoś mógłby zapytać, ale co to ma ze wszystkim wspólnego? Odpowiedz jest jedna – ta kawa miała nosić nazwę RAKIETA – napędzana kofeiną 🚀. Trochę słaby timing, prawda? Weź tu teraz wystrzel produkt o nazwie RAKIETA, kiedy tuż obok, po sąsiedzku spadają na miasta prawdziwe rakiety.

Daliśmy ostro po hamulcach i jeszcze raz siedliśmy do stołu kreślarskiego. Grzebiąc w katalogach z pomysłami, odkopaliśmy jeden szczególnie już wiekowy. Folder o nazwie „siekiera” walnął nas jak obuchem. Nazwa do naszej ultramocnej kawy siedziała jak korniki w świerku!

Trzeba jednak było przebudować odrobinę komunikację wizualną, bo pierwotne logo zaprojektowane wieki temu wyglądało trochę jak byśmy otwierali Barbershop – wiesz, czachy, siekiery ☠️ itp. Z pomocą przyszły nam niezawodne PixiDixie i tak oto w całej swojego okazałości przed Tobą – SIEKIERA!

Kawa jest tak mocna, że włosy na klacie stają dęba!

No Comments

Leave a Reply