pandemia

PANDEMIA

LIMITOWANE PAKIETY POMOCOWE

Pandemia to dla nas czas szczególny. Szczególnie trudny 😀 Jesteśmy czujni, zmotywowani i kreatywni. Zamiast siedzieć z założonymi rękami przy szociku (espresso), czekając na kolejne magiczne pakiety pomocowe, sami zmontowaliśmy swoje pakiety pomocowe – turbo zestawy kawowe! 

Poniżej znajdują się kawy wypalone w średnim profilu, dedykowane do wielu metod parzenia. Jest to preorder limitowanych kaw organicznych, jakości specialty, których nie znajdziesz w regularnej ofercie. 

Stworzyliśmy produkt wysokiej jakości w symbolicznych opakowaniach. F*CK CORONA VIRUS , bo niech się to już w końcu skończy! MONKO KUP – ***** *** i osiem gwiazdek, osiem liter. A skoro gwiazdki są ostatnio w modzie, a my lubimy co modne, to jest nasze autorskie hasło: MONKO KUP! 😃  (uprzejmie informujemy tych zacietrzewionych politycznie, że akcja jest żartem i nie ma na celu atakowania, ani walki z żadną partią polityczną). 

Jest to bardzo dobra kawa i kropka. Jest to dobry pomysł na prezent i kropka. Masz wybór: 1 paczka, 3 paczki, 5 paczek. Im więcej tym taniej. 

Dochód ze sprzedaży kaw przeznaczymy na utrzymanie lokali monko. będących w systemu wyłącznie “na wynos” oraz na wynagrodzenia dla ekipy monko.

Kupuj kawę ☕️, wspieraj monko. i bądźcie zdrowi! ❤️ Dziękujemy!

F*CK CORONA VIRUS
edycja limitowana
kup teraz
MONKO KUP ***** ***
edycja limitowana
kup teraz
PANDEMIA
LIMITOWANE PAKIETY POMOCOWE
KUP TERAZ