KALENDARZ MONKO.

który będzie aktualny do końca świata!

ODPALAMY PREORDER NA EKO KALENDARZ MONKO.

Ten minimalistyczny projekt kalendarza jest w 100% eko. Do jego produkcji wykorzystana została wodoodporna, brzozowa sklejka. Wszystkie elementy są wycinane laserowo. Kalendarz ma konkretny format – 40×60 cm – dzięki czemu fantastycznie prezentuje się wisząc na ścianie lub stojąc na półce. 

jak zamówić?

To proste – klikasz “kup teraz“, wypełniasz formularz wysyłkowy i gotowe! Na końcu podajesz adres dla kuriera i płacisz online. Wrocławianie mają możliwość odbiorów osobistych w naszym lokalu: HALA – bistro monko. Cała operacja nie powinna trwać dłużej niż ekstrakcja espresso. Otrzymasz potwierdzenie zamówienia na maila. Robisz tylko tyle, a cały nasz zespół zrobi resztę za Ciebie. Z chwilą wysyłki otrzymasz kolejne powiadomienie mailowe o zrealizowaniu zamówienia, a paczka powinna być w Twoich rękach już dnia następnego!

Zamówienia zbieramy do 06.12.2021. Po tym okresie rozpoczynamy produkcję, tak aby przed końcem roku kalendarze były już u Was.

Ten minimalistyczny kalendarz nigdy się nie przeterminuje!

czyżby prezent idealny?

Zamiast kolejnej pary skarpetek i pudełka czekoladek wrzuć pod choinkę eko kalendarz, który ozdobi Twoje wnętrze na dłuuugie lata.

kalendarz kolarza

Wciąż masz pytania? Chętnie odpowiemy! Kliknij w niebieską filiżankę i napisz do nas maila.

kubek kawy monko.