monko. w twojej kawiarni

Nie pozwól, aby Twoi goście pili kawę!

W monko. nasi partnerzy biznesowi są integralnym ogniwem w drodze od nasiona do filiżanki. Zdajemy sobie sprawę, że sukces to wzajemna relacja. Pomagamy właścicielom kawiarni w rozwoju i utrzymaniu wysokiej jakości, począwszy od sprzętu po edukację i wszystkiego pomiędzy.

konsultacje kawowe

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci we wszystkim, czego potrzebujesz w zakresie jakości i obsługi klienta. Oferujemy konsultacje na miejscu, planowanie menu, prognozowanie, wyposażenie i instalację.

wyposażenie

Możemy zaopatrzyć się w cały sprzęt potrzebny do rozpoczęcia parzenia doskonałej kawy. Współpracujemy z jednymi z najlepszych dostawców wysokiej jakości ekspresów do kawy, zaparzaczy i młynków na świecie i możemy pomóc Ci uzyskać sprzęt, którego potrzebujesz, aby uzyskać doskonałą kawę i jej smak.

Finansowanie

Oferujemy konkurencyjny pakiet rozwiązań finansowych o dowolnym kształcie i rozmiarze, aby Twoja firma mogła ruszyć z miejsca. Współpracowaliśmy z kawiarniami, które chciały poprawić swoją sytuację i pomogliśmy nowym właścicielom ruszyć z miejsca. Chętnie inwestujemy w sukces naszych nowych kawowych wyjadaczy!

Edukacja

Dopilnujemy, aby Twój zespół miał szkolenia i umiejętności, których potrzebują, aby zapewnić klientom jak najlepsze wrażenia. Oferujemy intensywne szkolenia baristów z kursami na temat wszystkiego, od parzenia doskonałej kawy ekstrakcję perfekcyjnego espresso, po konserwację sprzętu i latte art.

Wsparcie

Chętnie pomożemy w dojściu do Twojego kawowego sukcesu. Dbamy o naszych partnerów i ciężko pracujemy, aby pomóc w każdy możliwy sposób. Cokolwiek potrzebujesz, masz nasze wsparcie!

Jesteś gotowa? Jesteś gotowy, by wynieść kawę w swoim lokalu na wyższy poziom? Kliknij w filiżankę i wyślij do nas maila, lub wypełnij poniższy formularz. Chętnie pomożemy!

napisz do nas

ZESTAWY PREZENTOWE
pokaż swoim pracownikom, swoim gościom, swoim kontrahentom jak bardzo Ci na nich zależy
czytaj więcej
kubek kawy monko.