monko. logo

monko. w twojej kawiarni

Nie pozwól, aby Twoi goście pili kawę!

W monko. nasi partnerzy biznesowi są integralnym ogniwem w drodze od nasiona do filiżanki. Zdajemy sobie sprawę, że sukces to wzajemna relacja. Pomagamy właścicielom kawiarni w rozwoju i utrzymaniu wysokiej jakości, począwszy od sprzętu po edukację i wszystkiego pomiędzy.

konsultacje kawowe

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci we wszystkim, czego potrzebujesz w zakresie jakości i obsługi klienta. Oferujemy konsultacje na miejscu, planowanie menu, prognozowanie, wyposażenie i instalację.

wyposażenie

Możemy zaopatrzyć się w cały sprzęt potrzebny do rozpoczęcia parzenia doskonałej kawy. Współpracujemy z jednymi z najlepszych dostawców wysokiej jakości ekspresów do kawy, zaparzaczy i młynków na świecie i możemy pomóc Ci uzyskać sprzęt, którego potrzebujesz, aby uzyskać doskonałą kawę i jej smak.

Finansowanie

Oferujemy konkurencyjny pakiet rozwiązań finansowych o dowolnym kształcie i rozmiarze, aby Twoja firma mogła ruszyć z miejsca. Współpracowaliśmy z kawiarniami, które chciały poprawić swoją sytuację i pomogliśmy nowym właścicielom ruszyć z miejsca. Chętnie inwestujemy w sukces naszych nowych kawowych wyjadaczy!

Edukacja

Dopilnujemy, aby Twój zespół miał szkolenia i umiejętności, których potrzebują, aby zapewnić klientom jak najlepsze wrażenia. Oferujemy intensywne szkolenia baristów z kursami na temat wszystkiego, od parzenia doskonałej kawy ekstrakcję perfekcyjnego espresso, po konserwację sprzętu i latte art.

Wsparcie

Chętnie pomożemy w dojściu do Twojego kawowego sukcesu. Dbamy o naszych partnerów i ciężko pracujemy, aby pomóc w każdy możliwy sposób. Cokolwiek potrzebujesz, masz nasze wsparcie!

Jesteś gotowa? Jesteś gotowy, by wynieść kawę w swoim lokalu na wyższy poziom? Kliknij w filiżankę i wyślij do nas maila, lub wypełnij poniższy formularz. Chętnie pomożemy!

napisz do nas

kubek kawy monko.