monko. logo

monko. w twoim hotelu

Nie zepsuj dobrych dań kawą!

Nigdy więcej złej kawy! Ta myśl nas napędza od początku. Od 12 lat palimy wysokiej jakości kawę specialty i jesteśmy dumni ze współpracy z niektórymi z najlepszych hoteli i restauracji w Polsce. Niezależnie od tego, czy szukasz doskonałej kawy filtrowanej, czy pysznego espresso, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Połącz wspaniałe jedzenie ze wspaniałą kawą i podnieś doznania swoich gości, dzieląc się naszą historią o jakości, przejrzystości i pasji – filiżanka po filiżance.

Konsultacje na miejscu

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci we wszystkim, czego potrzebujesz do programu kawowego skoncentrowanego na jakości i obsługi klienta. Oferujemy konsultacje na miejscu, planowanie menu, prognozowanie, wyposażenie i instalację.

wyposażenie

Możemy zaopatrzyć się w cały sprzęt potrzebny do rozpoczęcia parzenia doskonałej kawy. Współpracujemy z jednymi z najlepszych dostawców wysokiej jakości ekspresów do kawy, zaparzaczy i młynków na świecie i możemy pomóc Ci uzyskać sprzęt, którego potrzebujesz, aby uzyskać doskonałą kawę i jej smak.

Edukacja

Dopilnujemy, aby Twój zespół miał szkolenia i umiejętności, których potrzebują, aby zapewnić klientom jak najlepsze wrażenia. Oferujemy intensywne szkolenia baristów z kursami na temat wszystkiego, od parzenia doskonałej kawy ekstrakcję perfekcyjnego espresso, po konserwację sprzętu i latte art.

Serwis i Wsparcie

Chętnie pomożemy w dojściu do Twojego kawowego sukcesu. Dbamy o naszych partnerów i ciężko pracujemy, aby pomóc w każdy możliwy sposób. Cokolwiek potrzebujesz, masz nasze wsparcie!

Jesteś gotowa? Jesteś gotowy, by wynieść kawę w swoim lokalu na wyższy poziom? Kliknij w filiżankę i wyślij do nas maila, lub wypełnij poniższy formularz. Chętnie pomożemy!

napisz do nas

kubek kawy monko.