monko. w twoim hotelu

Nie zepsuj dobrych dań kawą!

Nigdy więcej złej kawy! Ta myśl nas napędza od początku. Od 12 lat palimy wysokiej jakości kawę specialty i jesteśmy dumni ze współpracy z niektórymi z najlepszych hoteli i restauracji w Polsce. Niezależnie od tego, czy szukasz doskonałej kawy filtrowanej, czy pysznego espresso, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Połącz wspaniałe jedzenie ze wspaniałą kawą i podnieś doznania swoich gości, dzieląc się naszą historią o jakości, przejrzystości i pasji – filiżanka po filiżance.

Konsultacje na miejscu

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci we wszystkim, czego potrzebujesz do programu kawowego skoncentrowanego na jakości i obsługi klienta. Oferujemy konsultacje na miejscu, planowanie menu, prognozowanie, wyposażenie i instalację.

wyposażenie

Możemy zaopatrzyć się w cały sprzęt potrzebny do rozpoczęcia parzenia doskonałej kawy. Współpracujemy z jednymi z najlepszych dostawców wysokiej jakości ekspresów do kawy, zaparzaczy i młynków na świecie i możemy pomóc Ci uzyskać sprzęt, którego potrzebujesz, aby uzyskać doskonałą kawę i jej smak.

Edukacja

Dopilnujemy, aby Twój zespół miał szkolenia i umiejętności, których potrzebują, aby zapewnić klientom jak najlepsze wrażenia. Oferujemy intensywne szkolenia baristów z kursami na temat wszystkiego, od parzenia doskonałej kawy ekstrakcję perfekcyjnego espresso, po konserwację sprzętu i latte art.

Serwis i Wsparcie

Chętnie pomożemy w dojściu do Twojego kawowego sukcesu. Dbamy o naszych partnerów i ciężko pracujemy, aby pomóc w każdy możliwy sposób. Cokolwiek potrzebujesz, masz nasze wsparcie!

Jesteś gotowa? Jesteś gotowy, by wynieść kawę w swoim lokalu na wyższy poziom? Kliknij w filiżankę i wyślij do nas maila, lub wypełnij poniższy formularz. Chętnie pomożemy!

napisz do nas

ZESTAWY PREZENTOWE
pokaż swoim pracownikom, swoim gościom, swoim kontrahentom jak bardzo Ci na nich zależy
czytaj więcej
kubek kawy monko.