monko. logo

monko w biurze

monko. w twoim biurze

Nie pozwól, by kawa stanęła na drodze do dobrej roboty!

W monko. uważamy, że świeżo palona kawa powinna być dostępna wszędzie. Niestety miejsce pracy jest jedną z tych przestrzeni, w których jakość nie nadąża.

Badania pokazują, że zadowoleni pracownicy są bardziej produktywni – co może wyjaśniać, dlaczego wspieramy kilka czołowych miejsc pracy we Wrocławiu naszymi kawowymi rozwiązaniami biurowymi.

Twój zespół również zasługuje na to, co najlepsze. Wynieś ten napój, którym raczysz się codziennie w pracy na wyższy poziom dzięki świeżej kawie palonej lokalnie i dostarczanej co tydzień. Niezależnie od tego, czy Twoje biuro jest małe, czy duże, jesteśmy w stanie zaprojektować rozwiązanie, które gwarantuje, że nigdy Ci jej nie zabraknie.

Czy rozwijasz się?

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci we wszystkim, czego potrzebujesz do programu kawowego skoncentrowanego na jakości i obsługi klienta. Oferujemy konsultacje na miejscu, planowanie menu, prognozowanie, wyposażenie i instalację.

Chcesz zrobić piorunujące wrażenie?

Opracowanie własnego systemu parzenia espresso to świetny sposób na przyjmowanie klientów i gośc, ale także by tworzyć światowej klasy doświadczenie dla pracowników. Współpracujemy z największymi firmami i biurami, aby tworzyć niesamowite niestandardowe programy, które mają imponować.

Gotowi, by zacząć? Kliknij w filiżankę i wyślij do nas maila, lub wypełnij poniższy formularz. Chętnie sprawimy, aby kawa, którą tak często pijesz pozostawiała po sobie wyjątkowe wspomnienia! Za każdym razem.

napisz do nas

ZESTAWY PREZENTOWEpokaż swoim pracownikom, swoim kontrahentom jak bardzo Ci na nich zależyczytaj więcej
kubek-monko-ikona